• Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.
      • Janusz Korczak
      • Dziecko jest budowniczym człowieka. Każdego człowieka na tym świecie ukształtowało dziecko którym kiedyś był.
      • Maria Montessori
      • Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami
      • Jeremias Gotthelf
      • Od marca 2020 r. w Warszawie działa Psychologiczne Centrum Wsparcia dla uczniów i rodziców. Jego zadaniem jest pomoc psychologiczna w czasie pandemii.

Przy telefonach dyżurują psycholodzy, psychoterapeuci i pedagodzy z czterech specjalistycznych poradni psychologiczno-pedagogicznych.

Więcej informacji: Psychologiczne Centrum Wsparcia 2021 v4.pdf