• Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż.
      • Janusz Korczak
      • Dziecko jest budowniczym człowieka. Każdego człowieka na tym świecie ukształtowało dziecko którym kiedyś był.
      • Maria Montessori
      • Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci cieszyć się drobnymi rzeczami
      • Jeremias Gotthelf
          • Pomoc socjalna

• 02.09.2020 13:28
            • Szanowni Państwo
              W związku z możliwością uzyskania przez uczniów pomocy materialnej o charakterze socjalnym, Biuro Edukacji przekazuje osobom zainteresowanym do pobrania uaktualniony:
              - wzór wniosku o przyznanie stypendium szkolnego wraz z instrukcją wypełniania;
              - wzór wniosku o przyznanie zasiłku szkolnego wraz z instrukcją wypełniania;
              - ulotka informacyjna.
            • Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2020/2021 należy skierować bezpośrednio do dyrektora ośrodka pomocy społecznej w dzielnicy m. st. Warszawy właściwej ze względu na miejsce zamieszkania ucznia, w terminie do 15 września 2020 r.

Inforacje na stronie Edukacja.Warszawa.pl

Pliki do pobrania: