• Sukcesy w konkursach plastycznych

kwiecień 2024

Joanna (8b) zajęła II miejsce w ogólnopolskim Konkursie Językowo-Plastycznym DACHL-Märchen.

grudzień 2023

Filip (7b), autor filmu "Gotuj z Mickiewiczem", zwyciężył w konkursie filmowym z okazji Dnia Patrona.

listopad 2023

Ida (6b) została laureatką konkursu plastycznego na książkę artystyczną inspirowaną fabułą ulubionego utworu literackiego. W konkursie tym,  zorganizowanym przez Multimedialną Bibliotekę przy ul. Tynieckiej, Ida zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

czerwiec 2023

Oto wyniki szkolnego konkursu „Stwórz swój ekologiczny ogród”:

ex aequo I miejsce – Jan (1c)
        ex aequo I miejsce – Mateusz (8a)

ex aequo II miejsce - Gaweł (2a)
        ex aequo II miejsce – Michalina (8c)
        ex aequo III miejsce – Milena (8c)
        ex aequo III miejsce – Maria (8c)

kwiecień 2023

Joanna (7b) została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Językowo-Plastycznego "DACHL – MÄRCHEN", w którym zajęła II miejsce w kategorii klas 5-8 szkoły podstawowej. Fotorelacja z rozdania nagród - na naszym Instagramie (link tutaj).

luty 2023

Joanna (7b) została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego "Matematyczna manufaktura" zajmując miejsce II. Prace laureatów można zobaczyć tutaj (link).

listopad 2022

• Joanna (7b) została laureatką wojewódzkiego konkursu plastycznego "Jesienne klimaty - Nostalgicznie".
        • W konkursie plastycznym "Mój nauczyciel" w klasach starszych (budynek Tyniecka) pierwsze miejsce ex aequo zajęły: Aniela (6a) i Melania (7b).

marzec 2022

Miło nam ogłosić wyniki konkursu plastyczno-technicznego “Upcyklingowe kobierce patchworkowe”:

I miejsce - Julia (5a)

II miejsce - Joanna (6b)

III miejsce - Szymon (5a), Oliwia (5b), Paweł (5b)

Wyróżnienia:

Mateusz (5a)

Aleksander (5a)

listopad 2021

W konkursie plastycznym "Mój nauczyciel" w klasach starszych pierwsze miejsce ex aequo zajęły: Katarzyna (7a), Milena (7c) i Stella (7c), a w klasach młodszych: Edward (1b) i Agata (2a). Wyróżniono prace Zuzanny (2b), Mai (2a), Heleny (2b), Kamili (2a), Julii (1a) oraz Weroniki (1a).

wrzesień 2021

Rysunek Kingi, uczennicy klasy 8b, zakwalifikował się do Finału XXV międzynarodowego konkursu plastycznego "Este es mi México" organizowanego przez Instituto de los Mexicanos en el Exterior SRE.

Rok szkolny 2020/2021

czerwiec 2021

• Natalia (7a) zajęła II miejsce w konkursie Brick Trick Tab Master 2021.
        • Kinga (7b) zajęła I miejsce, a Pola (7b) otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym Children Against Racial Inequality organizowanym przez The Canadian School of Warsaw.
        • Kinga (7b) otrzymała III nagrodę w V Wojewódzkim Konkursie Ceramiki i Małych Form Rzeźbiarskich "Tajemniczy Ogród". Gala do obejrzenia tutaj.

maj 2021

• Julia (6d) otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym na kaligram w języku hiszpańskim.
        • Kinga (7b) została laureatką II edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego na plakat "O uśmiech dziecka". Kinga zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej.

grudzień 2020

W konkursie na portret Adama Mickiewicza laureatami zostali: Cezary (8e) - I miejsce, Helena (3b), Nadia - II miejsce, Aleksandra (8d) - III miejsce.