• Sukcesy sportowe i taneczne

Rok szkolny 2023/2024

grudzień 2023

Trzech szachistów z Tynieckiej zdobyło medale Mokotowskim Turnieju Szachowym, a nasza szkoła została nagrodzona przez Polski Związek Szachowy dyplomem i pucharem za całokształt działań w zakresie edukacji szachowej.

Dwa puchary i wiele medali - to efekt udziału naszych uczniów w Mistrzostwach Mokotowa w pływaniu w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Rok szkolny 2022/2023

maj 2023

Oto zwycięzcy tegorocznego Szkolnego Turnieju Szachowego:

• 1 miejsce: ex aequo Edward (8b) i Mateusz (8c)
        • 2 miejsce: Aleksander (8d)
        • 3 miejsce: ex aequo Franciszek (8b) i Piotr (8b)

listopad 2022

Mistrzostwach Polski w Układach Zespołowych w Gimnastyce ArtystycznejMaria, uczennica klasy 8a, została złotą medalistką - Mistrzynią Polski Juniorów w gimnastyce artystycznej w układach zespołowych.

Rok szkolny 2021/2022

listopad 2021

W Mistrzostwach Polski WADF (taniec artystyczny), Pola, uczennica klasy 7c, zajęła:

• 1 miejsce w kat. Formacje jazz
        • 1 miejsce w kat. Mini formacje jazz
        • 1 miejsce w kat. Mini formacje modern
        • 4 miejsce w kat. Solo jazz ( 40 tancerek )

W tegorocznym Turnieju Młodości (gimnastyka artystyczna), Maria, uczennica klasy 7a, zdobyła:

• 1 miejsce w układzie z piłką
        • 2 miejsce za finał ze wstążką
        • 2 miejsce za wielobój maczugi plus wstążka
        • 3 miejsce za finał z maczugami

wrzesień 2021

• Uczniowie SP157 zajęli 3 miejsceMistrzostwach Mokotowa w piłce nożnej chłopców.

• Maria, uczennica klasy 7a zdobyła 3 miejsce w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza klasy II w wieloboju w gimnastyce artystycznej oraz 1 miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w układzie ze wstążką i 2 miejsce w układzie z maczugami. Została również powołana do Kadry Narodowej w gimnastyce artystycznej na II półrocze.

• 16-osobowa reprezentacja SP157 wzięła udział w kolejnej edycji Memoriału Bronisława Malinowskiego w biegach przełajowych. Nasi reprezentanci wypadli znakomicie na trasie usytuowanej w Dolince Służewieckiej. 1 miejsce i złoty medal w biegu na 700 m zajęła Marysia z klasy 6b, zaś 2 miejsce i medal srebrny w biegu na 800m zajęła Hania z klasy 8b.