• Zdalne nauczanie

• 27.09.2020 18:32
        • Drodzy Uczniowie

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dniem 25 marca rozpoczynacie realizację obowiązku szkolnego  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Wielu z Was już w ten sposób pracowała z nauczycielami przez ostatnie 2 tygodnie. Do komunikacji z Wami i Waszymi Rodzicami wykorzystujemy nasze zasoby oraz nowoczesne technologie.

• Zdalne nauczanie w naszej szkole

• 22.10.2021 00:11
        • Drodzy Uczniowie, wobec zagrożenia koronawirusem szkoły w całej Polsce do 25 marca nie prowadzą zajęć dydaktycznych i opiekuńczych. Oznacza to, że dla Waszego bezpieczeństwa nie możecie chodzić do szkoły. Ten czas, to jednak nie są dodatkowe ferie. Zagrożenie epidemiologiczne, to sytuacja bardzo poważna i wyjątkowa. Nie powinniście bez potrzeby opuszczać domu. Dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu dla Was zdalnego nauczania.

• Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

• 13.03.2020 21:04
        • w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, rodziców i dzieci, z uwagi na podwyzszone ryzyko epidemiologiczne, prosimy o niekorzystanie ze szkolnych obiektów sportowych.

Burmistrz Dzielnicy Mokotów
          m. st. Warszawy