• Zdalne nauczanie

• 27.09.2020 18:32
      • Drodzy Uczniowie

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dniem 25 marca rozpoczynacie realizację obowiązku szkolnego  z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Wielu z Was już w ten sposób pracowała z nauczycielami przez ostatnie 2 tygodnie. Do komunikacji z Wami i Waszymi Rodzicami wykorzystujemy nasze zasoby oraz nowoczesne technologie.

• Zaczynacie swoją codzienną aktywności w dzienniku Librus Synergia. Do dyspozycji całej społeczności szkolnej pozostaje Office 365, rekomendowana przez MEN Zintegrowana Platforma Edukacyjna e-podręczniki.pl, materiały przygotowane przez CKE i OKE, a także inne materiały wskazane przez nauczyciela.

Nauczanie odbywać się będzie zgodnie z planem lekcji.

Wychowawca w dzienniku Librus prześle Wam plik z zaplanowaną dla Was pracą na cały tydzień do zrealizowania w poszczególnych przedmiotach. Pozwoli Wam to zaplanować i odpowiednio zorganizować pracę.

Wasi nauczyciele będą Was wspierać na każdym etapie Waszego działania. Możecie się z nimi kontaktować za pomocą wiadomości w Librusie, za pomocą poczty elektronicznej albo w Teams.

Za Waszą aktywność, wykonywane zadania, udział w różnych aktywnościach, będzie odnotowywana obecność oraz wystawiane oceny.
        W razie pytań kontaktujcie się ze swoimi wychowawcami, którzy pomogą Wam we wszystkich sprawach.

Do Waszej dyspozycji pozostaje też pani Pedagog i pani Psycholog,  p. Logopeda oraz nauczyciele wspomagający i wychowawcy świetlicy.

Bądźcie w stałym kontakcie ze swoimi nauczycielami za pomocą pakietu Office 365 i Librus Synergii.

Z poważaniem,

Ewa Kowalczyk