• Inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 2022/2023

14 lutego 2023

Tekst i zdjęcia: Jolanta Benedykczak

Z okazji walentynek, jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Każdy mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę. Poczta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Korespondencja została rozdzielona na poszczególne klasy, a  następnego dnia kartki doręczone do adresatów. Funkcje listonoszek pełniły dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego. Wszystkie kartki były niezwykle kolorowe i starannie przygotowane. Tego dnia większość uczniów miała na sobie ubrania w kolorze czerwonym - kolorze miłości.
      Oprócz uczniów kartkami zostali obdarowani także nasi nauczyciele.

• Inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

Tęsknimy, pozdrawiamy, razem się trzymamy!

Wszyscy, którzy w ten trudny czas chcą pozdrowić koleżanki, kolegów, pracowników szkoły, z którymi trudno im się spotkać, mogą ich pozdrowić i wesprzeć dzięki krótkiemu filmikowi.

Gotowy film wyślijcie do opiekuna Samorządu Uczniowskiego - pani Jolanty Benedykczak - za pośrednictwem MS Teams.