• Mistrzostwa Mokotowa w Biegach Przełajowych

• Zdjęcia: Łukasz Adamczuk

18 września uczniowie budynku Tyniecka wzięli udział w Mistrzostwach Mokotowa w Biegach Przełajowych, które odbyły się na Polu Mokotowskim. Fotorelacja poniżej i na naszym fb.

• Turniej Piłki Nożnej "Dziekan Cup" 23 września

• W sobotę 23 września 2023 r. na boisku Orlik przy ul. Kazimierzowskiej 58 odbędzie się kolejna edycja turnieju piłki nożnej "Dziekan Cup"​​​. Początek o godz. 10:00.

Turniej rozegrają roczniki 2016 oraz 2017 systemem każdy z każdym.

Partnerem wydarzenia jest Galeria Wypieków Lubaszka, która po raz kolejny dostarczy pyszności dla młodych piłkarzy.

Zapraszamy do udziału i kibicowania młodym piłkarzom!

• Botaniczna podróż klasy 6b

• Tekst i zdjęcia: Jolanta Przytuła-Nowak

15 września klasa 6b odbyła botaniczną podróż na warsztatach: Jeżeli zmieni się klimat… Co rosło, co rośnie, co może pojawić się w przyszłości? w Ogrodzie Botanicznym PAN w Powsinie mieliśmy okazję zanurzyć się w wilgotny klimat równikowej dżungli i suchy klimat zwrotnikowy, przejść szlakiem górskim i zaprojektować ogród. Było bardzo zielono i egzotycznie.

Po warsztatach był czas na piknik w powsińskim Parku Kultury i jesienne Sprzątanie Świata.

• Arteterapia w klasie 7D

• Tekst i zdjęcia: Agnieszka Kanabus

Na lekcji języka angielskiego uczniowie klasy 7d prezentowali swoje prace "My hobby" metodą arteterapii.
            Zapraszam do obejrzenia fotorelacji.
            Agnieszka Kanabus

• Zebrania rodziców 7 września

• W czwartek 7 września w budynku przy Tynieckiej odbędą się spotkania wychowawców klas 6-8 z rodzicami.

O godz. 17:00 rozpoczną się zebrania wychowawców klas 6b7a7b i 8a. Wychowawcy klas 6a, 7c7d spotkają się z rodzicami o godz. 17:30.

• Rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024

• Tekst: Magdalena Agacińska
            Zdjęcia: Magdalena Agacińska oraz Anna Stańczak-Suchocka

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024. W tym roku uroczystość uświetniło otwarcie boiska przy budynku Kazimierzowskiej.

Stało się to za sprawą wygranej budżetu obywatelskiego i dofinansowania Burmistrza Mokotowa. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym! Uczniowie z Tynieckiej także liczą na wygraną, a póki co, będziemy ich gościć przy Kazimierzowskiej.

Udanego roku szkolnego dla nas wszystkich!