• Powiślańska Fundacja Społeczna

• 01.05.2020 21:29
      • Szanowni Państwo !!!!

Okres pandemii jest trudny dla nas wszystkich, także dla Państwa uczniów i ich rodziców, dlatego chcemy zaoferować swoją pomoc.

• Zdajemy, sobie sprawę, że izolacja w domach, ograniczenie kontaktów społecznych, rosnące problemy życiowe (perspektywa utraty pracy, lub zmniejszenia dochodów, lęk o przyszłość) powodują nasilenie problemów w wielu rodzinach. Utrata rutyny dnia codziennego, naruszenie poczucia bezpieczeństwa „uwięzienie” w relacjach rodzinnych, to problemy, z którymi muszą borykać się zarówno dzieci, młodzież jak i ich rodzice. Wielu z nich potrzebuje pomocy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Odpowiadając na te problemy informujemy, że Poradnia Rodzinna Powiślańskiej Fundacji Społecznej działa zdalnie świadcząc bezpłatne konsultacje i pomoc psychologiczną.

Dzięki nam rodzice mogą otrzymać wsparcie w sprawie problemów wychowawczych, radzenia sobie ze stresem, problemów z używkami, przemocy w rodzinie, depresji, zaburzeń odżywiania czy stanów lekowych. Pracujemy, wręcz specjalizujemy się w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny: 22 622 99 09 (od poniedziałku do piątku w godzinach 11- 19) lub mailowy: mpu@pfs.pl

W nawiązywaniu kontaktu zdalnego dbamy, żeby forma spotkań była jak najbardziej dostosowana do potrzeb i możliwości osób zgłaszających się. Pracujemy przez telefon oraz różnego rodzaju komunikatory internetowe.

Zapraszamy do naszej Poradni oraz do udostępniania informacji o możliwości bezpłatnych porad i pomocy psychologicznej dla rodziców i uczniów.

Małgorzata Michałowicz

Kierownik Poradni Rodzinnej